абразиви Klingspor
ПРОДУКЦІЯ
укр
рус
 

Безкінечна шліфувальна стрічка Klingspor

Безкінечні шліфувальні стрічки KLINGSPOR - це вузькі та широкі безкінечні стрічки на паперовій, тканинній та поліефірній основах, а також шліфувальна стрічка для ручних шліфувальних машин. Нескінченні шліфувальні стрічки різних розмірів постачаються для всіх типів машинної обробки та різних видів матеріалів. Ми допоможемо підібрати шліфувальну стрічку, яка дасть найкращий результат саме для Вашої роботи.

Безкінечна шліфувальна стрічка для станків

Коротка безкінечна шліфувальна стрічка для ручних шліфмашин

Шліфувальні циліндри для зачистки отворів

Шліфувальна стрічка Klingspor

  • можливо використовувати шліфувальну стрічку для всіх способів шліфування: у вільній зоні, контактним башмаком, контактним роликом
  • спеціальне виконання шліфувальної стрічки для деревообробки та меблевої промисловості, що дозволяє швидко і точно шліфувати великі поверхні перед лакуванням. Нова технологія ACT (Advanced Coating Technology) допомогла усунути проблему забивання зерна. Стрічка шліфувальна та полірувальна (пробка) для скляної промисловості. Спеціальна шліфувальна стрічка для нержавіючої сталі, алюмінію, титану, турбінних лопастей.
  • широкий діапазон розмірів нескінченної шліфувальної стрічки
  • висока міцність шліфувальної стрічки на розрив та розтягнення
Просто зв'яжіться з нами, і ми підберемо потрібний тип стрічки, розмір і зерно. При необхідності, на заводі виготовлять спеціальні нескінченні шліфувальні стрічки під саме Ваші параметри.

Виробництво шліфувальних стрічок є пріоритетним напрямком концерну Klingspor. Йде вдосконалення сировини для виробництва нескінченних шліфувальних стрічок. Впроваджуються нові технології для оптимізації обробки деревини, нержавіючої сталі, лаку. Розробляються нові способи флексаціі шліфувальної стрічки, типи склеювання і насипок. Деякі види нескінченної шліфувальні стрічки Klingspor виробляються з застосуванням технології ACT, яка підвищила ефективність застосування шліфувальної стрічки при обробки деревини і лаку. Технологія АСТ застосовується як для нескінченної шліфувальної стрічки на паперовій основі, так і для шліфувальних стрічок на тканинній та поліефірних основах. Економічний ефект від впровадження технології Advanced Coating Technology давно оцінили наші покупці. Продуктивність шліфувальної стрічки збільшилася на 15-30%, а собівартість шліфування зменшилася. "Гарне шліфування це половина лакування" - девіз фірми Klingspor. Для підготовки дерев'яної поверхні до лакування необхідне якісне фінішне шліфування, яке забезпечує шліфувальна стрічка Klingspor з технологією ACT. Для полірування металу, нержавіючої сталі та алюмінію можна скористатися полірувальною стрічкою з нетканного абразивного матеріалу.