абразиви Klingspor
ПРОДУКЦІЯ
укр
рус
 

Абразивні інструменти і матеріали Klingspor (Клінгспор). Історія створення.

Шліфування - одна з найстаріших операцій обробки в історії людства. Вже в кам'яному віці люди використовували абразиви - шліфували камінь для створення зброї та інструментів. В той час абразивним матеріалом служив кам'яний пил, який розтирали палицею або відрізком шкіри на поверхні оброблюваного предмета. В пізніші часи на каменях з піщанику заточували сталеві леза. Такі абразивні матеріали та інструменти, як алмаз та наждак перетворювали алмази на діаманти. З розвитком промисловості, особливо в кінці ХІХ століття, надзвичайно сильно виросла потреба в абразивних матеріалах для шліфування. Каменярі Англії, Франції, Швеції та Америки швидко збагачувались, адже в цих країнах було знайдено найбільш вдалі по структурі точильні камені, які продавалися у всьому світі. Ріст попиту швидко підняв ціни на всі природні абразивні матеріали: штучних абразивів ще не винайшли. Високі ціни стимулювали пошук замінників. В цій справі успіх спіткав американського винахідника Ачесона, який в 1890 році, розплавивши в дуговій електропечі суміш кварцового піску, кам’яного вугілля та кам’яної солі, отримав кристали карбіду кремнію – на той час другої після алмазів по твердості речовини. З того часу, фактично, почали розвиватися сучасні абразивні інструменти. Сьогодні існує цілий ряд абразивних матеріалів та інструментів, що дозволяють створити певні поверхні та обробляти предмети з найскладнішою геометрією.

завод КЛІНГСПОРЗ моменту свого виникнення в 1893 році, КЛІНГСПОР активно формував історію сучасного шліфування, будучи автором численних інноваційних абразивних інструментів. Високошвидкісні обертові відрізні та шліфувальні круги, пелюсткові круги та головки і тарілчасті пелюсткові шліфувальні круги це тільки деякі з інструментів, які спроектував КЛІНГСПОР.
Засноване, як фабрика клею сімейне підприємство, з 1899 року крім клею починає виробляти наждачний папір, наждачну тканину та скляний папір в листах. Це викликає зміну назви підприємства на Siegener Leimfabrik & Naxos- Schmirgelwerke. В 1900 році КЛІНГСПОР вперше виводить на ринок нові продукти.

Завод КЛІНГСПОРВ 1917 році Carl Klingspor - друге покоління сім'ї КЛІНГСПОР - приймає управління фірмою і розвиває експорт. Його досягнення і новаторські ідеї, як наприклад водостійкий абразивний папір, є основним знаком концерну КЛІНГСПОР, а також промисловості абразивних матеріалів до сьогоднішнього дня. 9 січня 1922 повне товариство Naxos-Schmirgelwerke, KLINGSPOR & Co. було реорганізовано в товариство з обмеженою відповідальністю.

 

шліфпапір КЛІНГСПОРВ 1925 році з своєї подорожі в США, Carl Klingspor повертається з ідеями, що визначають напрями розвитку промисловості абразивних матеріалів. До кінця року був заявлений патент на «технологію виробництва водостійкого абразивного паперу і схожих виробів». Новаторська ідея КЛІНГСПОР була запатентована для автотракторної промисловості, яка в той час переживала бум в Німеччині, Великобританії та Сполучених Штатах Америки. Починається виняткова історія успіху. Після напружених досліджень, фірмі КЛІНГСПОР в 1926 році вдалося першими розробити технологію виробництва водостійкого абразивного паперу. Це був дійсно піонерський виріб, якого потребувала автомобільна промисловість.

КЛІНГСПОР в Америці

 

В 1948 році зареєстровано генеральне представництво в Единбурзі (Шотландія), завданням якого є постачання британського ринку. Настає також експансія за моря: в 1979 році виникає KLINGSPOR ABRASIVES INC. з місцезнаходженням в Hickory (Північна Кароліна). У 1989 році з'являється чергове відділення в Ventura (Каліфорнія). Разом у всьому світі виникає 36 відділень: КЛІНГСПОР домагається успіхів також у Південній Америці, Африці, Азії та Австралії.


КЛІНГСПОР

 

В 1950 році КЛІНГСПОР вперше випускає швидкообертові шліфувальні круги. Завдяки значно більшим швидкостям новинка фірми КЛІНГСПОР сприяє значному підвищенню якості і рентабельності, а також зміні всієї техніки різання та шліфування абразивними матеріалами. Починається переможний марш інструментів Kronenflex ® в світі!

 

 

КЛІНГСПОР

 

В 1954 році запатентовано пелюстковий шліфувальний круг КЛІНГСПОР. Ідея так само проста, як геніальна: Більша кількість шліфувальних пелюсток з'єднана на кільці шліфувального круга, який чудово підходить до кожного оброблюваного предмету і стає ідеальним інструментом для фінішної обробки поверхні. Ця ідея фірми КЛІНГСПОР значно збільшує можливості застосування технік шліфування абразивними матеріалами.

 

Карл КЛІНГСПОР

 

 

7 травня 1961 визнані важливі піонерські ідеї і винаходи Carla Klingspora в області сучасних абразивних інструментів. Німецьке Об'єднання Винахідників в Норімбурзі присуджує йому Золоту Медаль Дизеля.

 

КЛІНГСПОР диски

 

В 1972 році КЛІНГСПОР ініціює ще одну революцію в шліфуванні - розробляє тарілчастий пелюстковий шліфувальний круг. Його продуктивність шліфування в багато разів вища, ніж інших абразивних інструментів. Високопродуктивний тарілчастий пелюстковий круг багатостороннього застосування використовується для обробки різних предметів і швів.

 

КЛІНГСПОР смт

 

В 2003 році розроблено тарілчастий пелюстковий круг СМТ з системою швидкого кріплення, а також тарілчастий пелюстковий круг WSM з допустимою робочою швидкістю 80 м / с. Обидві новинки призначені для існуючих зараз в продажі кутових шліфмашинок. СМТ забезпечує можливість дуже швидкої зміни інструментів без необхідності застосування спеціальних інструментів для кріплення, що є чудовою  розробкою для високого комфорту обслуговування і зменшення часу переналадки машини.

КЛІНГСПОР у світі

В 2005 році КЛІНГСПОР змінює форму власності і стає акціонерним товариством.  Операційною діяльністю тепер займається дочірня компанія KLINGSPOR Schleifsysteme GmbH & Co. KG. На сьогодні про продаж у всьому світі піклуються майже 2.000 працівників в 36 виробничих та торгових підприємствах на всіх континентах. Щоденно продукція відправляється у 80 країн світу. Таким чином концерн КЛІНГСПОР, завдяки своїм надійним логістичним партнерам, присутній для клієнтів в усьому світі.КЛІНГСПОР штабквартира

 

Як підприємство з багатими традиціями і з досвідом понад 110 років у проектуванні чудових абразивних виробів, КЛІНГСПОР дуже добре підготовлений до викликів майбутнього. Це гарантує багата гамма виробів, що вміщає понад 50.000 найменувань. Щоб продовжувати цю історію успіху, КЛІНГСПОР ставить на перевірену традицію, готовність до дії, інновації та усвідомлення якості.